مسابقه نهج البلاغه ماه مبارک رمضان

posted 30 Jul 2011, 07:46 by Vahede Etelaresani   [ updated 30 Jul 2011, 21:13 ]

بسمه تعالی

ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک ماه رمضان و امید که در این ماه بتوانیم هرچه بیشتر خود را به میزبان این ماه نزدیکتر کنیم، انجمن اسلامی دانشجویان استرالیا و نیوزیلند در نظر دارد تا به مناسبت این ماه مبارک مسابقه ای با موضوع نهج البلاغه را برگزار نماید.

شرایط شرکت در مسابقه:

تمامی دانشجویان ایرانی و نیز همسر و یا فرزندان این عزیزان که سن آنها بالاتر از 12 سال می باشد می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

مهلت ثبت نام :

جهت شرکت در مسابقه، دوستان علاقه مند تا ساعت 24 روز 15 ماه رمضان مصادف با 15 اگوست 2011 به وقت سیدنی می توانند با ارسال مدارک لازم به ادرس     Farhangi@iaisan.com  در این مسابقه شرکت نمایند. لطفا در عنوان ایمیل خود ذکر فرمایید مربوط به مسابقه نهج البلاغه.

مدارک لازم:

برای دانشجویان: اسکن مربوط به صفحه اول پاسپورت، ویزا و کارت دانشجویی

برای همسر و فرزندان دانشجویان: علاوه بر مدارک مورد نیاز که در بالا ذکر گردید، اسکن مربوط به صفحه اول پاسپورت و ویزای شرکت کننده در مسابقه

نحوه برگزاری مسابقه:

پس از پایان مهلت ثبت نام برای شرکت در این مسابقه مطالب مربوط به مسابقه نهج البلاغه (شامل منتخبی کوتاه از خطبه ها و نامه ها و کلمات قصار) خدمت دوستان ارسال خواهد گردید و سوالات مربوط به مطالب ارسالی در روز شنبه 3 سپتامبر ارسال خواهد شد که باید در وقت تعیین شده پاسخ داده شوند و سپس با ایمیل ارسال گردند. زمان دقیق برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام خواهد گردید.

جوایز مسابقه:

نفر اول: کمک هزینه سفر به عتبات عالیات از ایران معادل 300 دلار استرالیا

نفر دوم: کمک هزینه سفر به مشهد مقدس از ایران معادل 200 دلار استرالیا

نفر سوم: کمک هزینه سفر به مشهد مقدس از ایران معادل 100 دلار استرالیا

اسامی افراد برگزیده در روز شنبه 10 سپتامبر از طریق وبسایت انجمن www.iaisan.com  اعلام خواهد گردید.

التماس دعا

 

 

 

Ċ
Vahede Etelaresani,
17 Aug 2011, 05:22
Comments