مسابقه نقاشی ماه مبارک رمضان

posted 30 Jul 2011, 07:44 by Vahede Etelaresani   [ updated 30 Jul 2011, 21:14 ]

بسمه تعالی

ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک ماه رمضان و امید که در این ماه بتوانیم هرچه بیشتر خود را به میزبان این ماه نزدیکتر کنیم، انجمن اسلامی دانجویان استرالیا و نیوزیلند در نظر دارد تا به مناسبت این ماه مبارک یک مسابقه نقاشی با عنوان "ماه رمضان، ماه مهمانی خدا"  را برگزار نماید.

شرایط شرکت در مسابقه:

1-      افراد شرکت کننده در مسابقه باید از اعضای خانواده دانشجویان گرامی شامل فرزندان، برادر و یا خواهر آنان باشند که در زمان برگزاری مسابقه در کشور استرالیا و یا نیوزیلند حضور داشته باشند.

2-      سن شرکت در این مسابقات زیر 12 سال می باشد.

3-      نقاشی های ارسالی باید با استفاده از ابزارهای معمول نقاشی مانند مداد، مداد شمعی، ابرنگ و غیره با شد. لطفا از ارسال کارهای کامپیوتری خودداری گردد.

4-      پذیرش اثار تا ساعت 24 روز 25 ماه رمضان مطابق با 25 اگوست 2011 به وقت سیدنی خواهد بود.

نحوه ارسال نقاشی ها:

لطفا نقاشی های اماده شده را اسکن نموده و به ادرس Farhangi@iaisan.com به صورت الکترونیکی ارسال نمایید. لطفا در محل عنوان ایمیل قید نمایید مسابقه نقاشی مربوط به ماه مبارک رمضان. لطفا در متن ایمیل اطلاعاتی شامل نسبت خود با شرکت کننده در مسابقه، زمان آغاز به تحصیل در استرالیا و یا نیوزیلند و مقطع و رشته تحصیلی را عنوان نمایید.

جوایز:

آثار برگزیده همزمان با عید سعید فطر از طریق ایمیل  و وبسایت انجمن منتشر خواهد شد. همچنین جوایز ارزشمندی برای این عزیزان در نظر گرفته شده است که به انها تقدیم خواهد گردید.

 

 

Ċ
Vahede Etelaresani,
17 Aug 2011, 05:22
Comments